Špecializujeme sa na výrobu odliatkov na výrobu investícií a opracovaných dielov z uhlíkovej ocele a legovanej ocele, naša spoločnosť je rozsiahla profesionálna investičná odlievanie zlievarne s výkonnými obrábacími schopnosťami v Číne. Skladá sa z 2 hlavných zariadení, ako zlievarne ocele a CNC obrábanie továrne, ktoré nám umožňujú dodávať presné odlievanie dielov s ročnou kapacitou viac ako 20.000 ton a výrobky sú prevažne vyvážané do Európy, Ameriky, Japonska a ďalších destinácií po celom svete.

 

Naša spoločnosť bola založená v roku 1993, pokrýva celkovú plochu približne 40 000 štvorcových metrov a má približne 400 zamestnancov. Centrála sa nachádza v známe priemyselné mesto Yinzhou, Ningbo v Číne. Je veľmi výhodné dosiahnuť s výhodnou geografickou polohou; je vzdialený asi 40 kilometrov od prístavu Bei-lun, ktorý je druhým najväčším prístavom v Číne a asi 25 kilometrov od medzinárodného letiska Lishe. Zberná základňa sa nachádza v meste Fenghua, Ningbo, vzdialenosti 20 kilometrov od centrály. Zlieváreň je vybavená niekoľkými typmi energeticky úsporných a ekologických výrobných liniek vrátane automatických alebo poloautomatických výrobných liniek kľúčových procesov: vosk výroba, výroba škrupín, liatie, tepelné spracovanie. Zariadenie na obrábanie je umiestnené v ústredí a je kompletne vybavené kompletným a pokročilým CNC obrábacím zariadením vrátane 30 vertikálnych a horizontálnych obrábacích centier a viac ako 30 CNC strojov a 50 ďalších obrábacích zariadení. Stroj je úplne nezávislý od zlievarne a má nezávislý manažérsky tím a prispôsobený obchodný model, aby vyhovoval. Okrem odlievania, kovania a obrábania má tiež zariadenie na spracovanie rôznych profilov. Naša spoločnosť tiež má veľa pokročilých kontrolných zariadení, vrátane Spectrometer, metalografický mikroskop, napätie Tester, nízkoteplotné tester, röntgenový tester, MPT, UT , CMM, Video meracie stroje a nd tak ďalej. S týmito modernými zariadeniami a nástrojmi sme schopní dodávať našim zákazníkom kvalitné odliatky a výrobky, ktoré spĺňajú komplexné požiadavky na kontrolu chemického zloženia , mechanických vlastností, nedeštruktívneho testovania a vysoko presných rozmerových inšpekcií.

 

Naše výrobky pokrývajú širokú škálu odvetví vrátane vlakov a železníc, automobilov a nákladných automobilov, stavebné stroje, ťažobné stroje, vysokozdvižný vozík, poľnohospodárske stroje, stavba lodí , ropné stroje, konštrukcia, ventily a čerpadlá, elektrické stroje, hardvér, energetické zariadenia a tak ďalej. Sme schopní vyrábať výrobky podľa zákazníckych výkresov alebo vzoriek, sústredíme sa na uhlíkatú oceľ i na zliatiny . Až do dnešného dňa sme vyvinuli a vyrobili viac ako 100 surovín a 5 000 druhov rôznych výrobkov. Sme oboznámení s materiálnymi normami mnohých krajín, ako napríklad čínsky GB, americký ASTM, AISI, nemecký DIN, európsky EN, japonský JIS, britský BS, austrálsky AS a AAR a ďalšie priemyselné normy.

 

Vzhľadom k tomu, že tradičné zlievárne len hrubé obrábanie, naša spoločnosť dokončila transformáciu a upgradovala na hlboko-spracovanie výrobcu s rozšírenými výrobnými schopnosťami. O nás základné hodnoty poskytujú našim zákazníkom perfektné celkové riešenia, skvelé hotové výrobky a vynikajúce služby zákazníkom a snaží sa zvýšiť pridanú hodnotu produktov pre svoju hlavnú konkurencieschopnosť. Zameriavame sa na vývoj vysokokvalitných produktov pre špičkové trhy, naše výrobky nielen pre domácich zákazníkov, ale vyvážajú sa do viac ako 30 krajín ako USA, Nemecko, Japonsko, Španielsko, Taliansko, Veľká Británia, Francúzsko, Holandsko, Austrália atď. , Našimi klientmi sú mnohí zákazníci OEM, ktorí sa špecializujú na železničné, automobilové a stavebné stroje, už sme spolupracovali s niektorými svetovými spoločnosťami Top 500 ako jedným z ich hlavných dodávateľov oceľového odliatku v Číne.

 

Naša spoločnosť vykonala riadenie založené na informáciách, ktoré je riadené systémom ERP a snažíme sa štandardizovať náš systém riadenia. Sme obaja certifikovaní podľa ISO9001 a TS16949 a v súčasnosti integrujeme aj niektoré ďalšie pokročilé spôsoby riadenia v našom systéme, ako napríklad 5S, riadenie výkonnosti, výrobu štíhlej výroby atď. Okrem toho sme zaviedli systém environmentálneho manažérstva ISO14001 s cieľom získať výhodná situácia pre výkon podniku a sociálne výhody z dlhodobého hľadiska.

 

Spoločnosť si stanovila strategický cieľ, ktorým je " Vedúci vývoj v tomto odvetví, ktorý sa snaží poskytnúť odliatok podniku s hlavnou konkurencieschopnosťou a kľúčovou hodnotou ", potvrdil svojou hlavnou konkurencieschopnosťou, že " Najdôležitejšie nápady, moderné vybavenie, vynikajúce QC a dokonalé služby " , Sústreďuje sa na filozofiu riadenia kvality, ktorá "začína od potreby zákazníkov a končí ich uspokojením, zameraním sa na požiadavky zákazníkov a prekračovaním ich očakávaní". S podnikateľským duchom " s časom , priekopníkmi a inováciami, harmóniou a výhrou, snahou o dokonalosť" a na základe pracovného štýlu "čestnosť a praktičnosť, nepretržitá vytrvalosť, tímová práca ducha, dosiahnutie veľkosti", naša spoločnosť by chcela úprimne pozvať globálnych potenciálnych kupcov, aby navštívili a mali dobrú spoluprácu pre skvelú budúcnosť spoločne.