Špecializujeme sa na výrobu voskových odliatkov a hotových výrobkov z uhlíkovej ocele a legovanej ocele, naša spoločnosť je svetovým výrobcom a dodávateľom investičných odliatkov v Číne. Skladá sa z 2 hlavných zariadení, ako zlievarne ocele a CNC obrábanie továrne, ktoré nám umožňujú dodávať ako presné odliatky a hotové výrobky s ročnou výrobnou kapacitou viac ako 20.000 ton, a výrobky sú prevažne vyvážané do Európy, Ameriky, Japonska a ďalších destinácií okolo sveta.


Sídlo našej spoločnosti sa nachádza v známe priemyselné mesto Yinzhou, Ningbo inChina. Je veľmi výhodné dosiahnuť s výhodnou geografickou polohou; sa nachádza asi 30 kilometrov od prístavu Bei-lun, ktorý je druhým najväčším prístavom v Číne a asi 15 kilometrov od medzinárodného letiska Lishe. Hlavná výrobná základňa zlievarne z liatej ocele sa nachádza v meste Qiucun, Fenghua, Ningbo, vzdialenosť 15 kilometrov od centrály. Naša spoločnosť bola založená v roku 1993, má celkovú plochu 40 000 štvorcových metrov a teraz má viac ako 500 zamestnancov. Spoločnosť vlastní zbrusu novú zlievarňu, ktorá sa rozkladá na ploche viac ako 30 000 štvorcových metrov a je vybavená niekoľkými modernými typy energeticky úsporných a environmentálne priaznivých výrobných liniek vrátane plne automatizovaného prietokového vedenia voskových a škrupinkových procesov a tiež dvoch výrobných liniek na tepelné spracovanie s dvoma oceľovými pásmi. Obrábacia továreň sa nachádza v sídle spoločnosti Longxing a je kompletne vybavená kompletným a pokročilým CNC obrábacím zariadením, ktoré zahŕňa viac ako 20 vertikálnych a horizontálnych obrábacích centier a viac ako 30 NC strojov, obrábacie zariadenie je úplne nezávislé od zlievarne a má nezávislé riadenie tím a prispôsobený obchodný model, aby vyhovoval. Okrem odlievania, kovania a obrábania má tiež zariadenie na spracovanie rôznych profilov. Naša spoločnosť má tiež pokročilé a kompletné kontrolné zariadenia v odlievaní priemyslu, vrátane Spectrometer, Metalografický mikroskop, Tension Tester, Nízka teplota Tester, X-ray Tester, MPT, UT, CMM, Video meracie stroje a tak ďalej. S týmito modernými zariadeniami a nástrojmi dokážeme našim zákazníkom dodávať najpresnejšie finálne výrobky a výrobky spĺňame ich celkové požiadavky na kontrolu chemického zloženia, mechanických vlastností, nedeštruktívneho testovania a vysoko presných rozmerových inšpekcií.


Naše výrobky pokrývajú širokú škálu odvetví vrátane vlakov a železníc, automobilov a nákladných automobilov, stavebné stroje, ťažobné stroje, vysokozdvižný vozík, poľnohospodárske stroje, stavba lodí, ropné stroje, konštrukcia, ventily a čerpadlá, elektrické stroje, hardvér, energetické zariadenia a tak ďalej. Sme schopní vyrábať výrobky podľa zákazníckych výkresov alebo vzoriek, sústredíme sa na uhlíkatú oceľ i na zliatiny. Až do dnešného dňa sme vyvinuli a vyrobili viac ako 100 surovín a 5000 druhov rôznych výrobkov. Sme oboznámení s rôznymi priemyselnými normami, ako sú čínske GB, American ASTM, AISI, nemecké DIN, francúzske NF, japonské JIS, britské BS, austrálske AS a AAR a ďalšie priemyselné normy.


Vzhľadom na to, že tradičné zlievárne poskytujú iba odliatky, naša spoločnosť dokončila transformáciu a modernizovala na výrobcu s hlbokým spracovaním s rozšírenou výrobnou kapacitou. Základné hodnoty poskytujú našim zákazníkom perfektné riešenia, skvelé hotové výrobky a vynikajúce služby zákazníkom a snažia sa zvýšiť pridanú hodnotu produktov pre svoju hlavnú konkurencieschopnosť. Zameriavame sa na vývoj vysokokvalitných produktov pre špičkové trhy, naše výrobky nielen pre domácich zákazníkov, ale vyvážajú sa do viac ako 30 krajín ako USA, Nemecko, Japonsko, Španielsko, Taliansko, Veľká Británia, Francúzsko, Holandsko, Austrália atď. , Našimi klientmi sú mnohí zákazníci OEM, ktorí sa špecializujú na vlakové, automobilové a stavebné stroje, už sme spolupracovali s niektorými svetovými spoločnosťami Top 500 ako jedným z ich hlavných dodávateľov odliatkov v Číne.


Naša spoločnosť vykonala riadenie založené na informáciách, ktoré je riadené systémom ERP a snažíme sa štandardizovať náš systém riadenia. Sme obaja certifikovaní podľa ISO9001 a TS16949 a v súčasnosti integrujeme aj niektoré ďalšie pokročilé spôsoby riadenia v našom systéme, ako napríklad 6S, riadenie výkonnosti, štíhlu výrobu atď. Okrem toho sme zaviedli systém environmentálneho manažérstva ISO14001, aby sme získali výhodná situácia pre výkon podniku a sociálne výhody z dlhodobého hľadiska.


Spoločnosť si stanovila strategický cieľ, ktorým je "Vedúci vývoj v tomto odvetví, ktorý sa snaží poskytnúť odliatok podniku s hlavnou konkurencieschopnosťou a kľúčovou hodnotou", potvrdil svojou hlavnou konkurencieschopnosťou, že "Najdôležitejšie nápady, moderné zariadenia, vynikajúce QC a dokonalé služby" , Sústreďuje sa na filozofiu riadenia kvality, ktorá "začína od potreby zákazníkov a končí ich uspokojením, zameraním sa na požiadavky zákazníkov a prekračovaním ich očakávaní". S podnikateľským duchom "s časom, priekopníkmi a inováciami, harmóniou a výhrou, snahou o dokonalosť" a na základe pracovného štýlu "čestnosť a praktičnosť, nepretržitá vytrvalosť, tímová práca ducha, dosiahnutie veľkosti", naša spoločnosť by chcela úprimne pozvať globálnych potenciálnych kupcov, aby navštívili a mali dobrú spoluprácu pre skvelú budúcnosť spoločne.