Stavebné stroje odliatky rozsahu cestnej

Rozsiahly rozvoj vertikálne a horizontálne expanzie produkt život kontrolovateľnosť, naďalej dostávať inovatívne erózie.

Vedecký a technologický pokrok na rozvoj nových výrobkov, ktoré nahradia rozsiahle výrobné podniky tradičných výrobkov, je neodolateľná ekonomické zákony, na veľkovýrobný priniesol veľa rizík. V dnešnom svete, je v ére technologickej revolúcie, nové technológie, nové materiály, nové produkty naďalej objavovať a podporovať rozvoj odliatok priemyslu stavebných strojov.

V posledných rokoch zvýšil priemysel stavebných strojov ďalej urýchliť tempo rozvoja, podporiť výrobu odliatkov. 2010 stavebných strojov priemyslu príjmy dosiahnu 400 miliárd, čo predstavuje nárast o viac ako 25%; 2015 dosiahnu viac ako 890 miliárd, priemerný nárast o viac ako 17%, ale priemysel stavebných strojov casting tam sú stále rozsiahly rozvoj modelu, vrátane: priemyselné koncentrácia je nízka, štruktúre výrobku je iracionálne, nezávislý schopnosť inovácie, vybavenia a spätne technológie a iné problémy vyzdvihnuté. Môžeme vyriešiť tieto problémy, využitie úspor z rozsahu horizontálneho a vertikálneho spôsob myslenia Hľadať cesty priemyselné expanzie.

Expanzívnom stupnice, t. j. rozsah výroby a fungovania podobných produktov, zavedenie nových produktov; rozsah vertikálne rozšírenie, ktoré je, od výskumu a vývoja, technologické úspechy do marketingu od top spodnej výrobu a výskum one-stop na priemyselnej rozsahu štúdia.

Z pohľadu ekonómie, tieto dve úrovne: najprv, vývoj nových produktov a výskumu, okolo samotného výrobku je neustále inovácie, znamenie je zmenám dopytu zákazníka ako kontinuálne zavádzaní nových výrobkov. Ostatné je inovácia procesu výroby, organizačnú štruktúru inovácie, ako aj riadenie a forma inovácie.

Naším cieľom je zvýšiť produktivitu a zlepšiť účinnosť riadenia. Zároveň jadro inovácie, v rovnakom čase, zamerané na najdynamickejšiu vývoja produktov a inovácií. Inžinierstvo strojov odliatky regionálne charakteristiky, vytvorila "Yangtze riečne delty" región, Shandong, Shanxi, Liaoning, Guangdong a iných miestach casting priemysel klastra. Aglomerácia týchto oblastiach vám pomôže vytvoriť viac príležitostí pre spoluprácu, aby školenie, financie, vývoj, marketing, export a ďalšie aspekty interakcie, a podporovať rozvoj odliatok priemyslu stavebných strojov.

Vedecký a technologický pokrok na rozvoj nových výrobkov, ktoré nahradia rozsiahle výrobné podniky tradičných výrobkov, je neodolateľná ekonomické zákony, na veľkovýrobný priniesol veľa rizík. V dnešnom svete, v ére technologickej revolúcie, vynárajú sa nové technológie, nové materiály a nové produkty a skrátenie životného cyklu výrobku. V posledných niekoľkých desaťročiach sa teraz skrátil výrobku pre roky, alebo dokonca mesiace. Nové produkty sú neustále nahrádzať staré výrobky.

Každý produkt má obdobie rastu, splatnosti, recesia tento proces. A životného cyklu výrobku prinesie určité riziká. Ekonóm povedal, že iba udržateľný trh, nie je žiadny udržateľné produkty. Výrobok a potom populárne, a potom teplo, ale aj keď recesie.

Strojárenstvo strojov casting, "na začiatku vznešené", ale tvár obrovský trhový priestor, potrebujeme vývoja nových výrobkov a technickej výkonnosti neustáleho zlepšovania, so zameraním na základné a perspektívna výskumu, posilniť schopnosť odolávať rizikám. Riziko predčasného rizika, včasné prenosu rizika, úsilie na zníženie rizika straty: presná predpoveď životného cyklu výrobku, na posilnenie prieskum trhu, výskum a vývoj nových výrobkov, ktoré v silnej konkurencii na trhu udržať dlho - čiže Kontinuálne inovačné myslenie.