Stavebné stroje odliatky zostane rýchly vývoj doby

Číny priemyslu stavebných strojov od malých k veľkým, rýchly rozvoj, stal sa úplný sortiment výrobkov, inovačná kapacita sa zvyšuje, dopyt na trhu je veľmi silný sunrise priemyslu. Najmä v posledných rokoch priemysel stavebných strojov ďalej urýchliť tempo rozvoja, na podporu výstavby odliatky výrobcovia strojov nielen zvýšená tvorba a obsah produktu technológie stúpa aj. Však nie je optimistický o probléme Číny priemyslu stavebných strojov: malých podnikov, priemyselných koncentrácia je nízka, štruktúre výrobku je iracionálne, nezávislé inovačné schopnosti, zariadenia a technológie dozadu, vysoká vstupné, vysoká spotreba, vysokým znečistením, nízka efektívnosť, nízka účinnosť rozvoja spôsobom upozorňuje priemyselnej základne je stále krehké. Urýchliť zlepšovanie Číny inžinierstvo strojov casting produktov, technologické inovačné schopnosti, upevnenie priemyslu R & D výroby, učenia, research joint, sa stala najvyššou prioritou.

Shang Pu consulting priemysel analytici poukázal: Číny stavebné stroje odliatky regionálnych charakteristík viac výrazný, vytvorila "Yangtze riečne delty" región, Shandong, Shanxi, Liaoning, Guangdong a iných miestach Zlieváreň priemysel klastra. Koncentrácia priemyselnej aglomerácie v týchto oblastiach vám pomôže vytvoriť viac príležitostí pre spoluprácu, aby školenie, financie, vývoj, marketing, export a ďalšie aspekty interakcie, a podporovať rozvoj výstavby odlievanie strojárenstva.

V posledných rokoch rýchly rozvoj priemyslu stavebných strojov, hlavne v nadväzujúcom odvetví podporovať priemysel, Strojárenstvo casting strojov je tiež vzhľadom k rýchlemu rozvoju priemyslu stavebných strojov, priemyslu stavebných strojov priniesť rozvoj príležitostí. V roku 2013 Číny stavebných strojov priemyslu veľkosť trhu dosiahol 149.199 miliardy juanov, nárast o 24,1%.

2010 stavebných strojov priemyslu príjmy dosiahnu 400 miliárd, nárast o viac ako 25% v roku 2015 dosiahnu viac ako 890 miliárd, priemerný nárast o viac ako 17%, prognózy trhu je veľmi optimistický ohľadom mieru rastu HDP v nasledujúcich piatich rokoch priemysel je predzvesťou skutočný rozvoj píku.

Shangpu poradenské priemyslu investičného rozhodovania siete vydané "2014-2018 Číny stavebné stroje na trhu prieskum správa" ukazuje, že Číny odliatok priemyslu stavebných strojov v nasledujúcich rokoch stále udržiavať rýchly rozvoj obdobia. Rýchly rozvoj Číny stavebné stroje odliatok priemyslu je vzhľadom k rýchlemu rozvoju priemyslu domácich strojov, zvýšenie domáceho dopytu pre odliatky; na druhej strane trhu medzinárodnej casting sa stáva viac a viac aktívny a objem vývozu odliatkov rastie rok od roka. Teda z prostredia, investičné odliatky priemyslu, vyhliadky trhu je široká.

Tvár obrovský trh miesta, zriadenie výskumno -vývojových centier, so zameraním na technologické inovácie; na posilnenie vývoja nových výrobkov a zlepšenia výkonu stroja technológie; zamerať sa na základné a perspektívna výskumu hybridné a inteligentné bager dopredu, zlepšiť miestne značky trhu podiel bude zohrávať úlohu.

Vzhľadom na existujúce nedostatky, niekoľko výrobcov domáceho hostiteľa sú alebo našli krátkom čase zlepšiť konkurencieschopnosť značky metódy. V rovnakom čase, podniky by mali posilniť R & D a výroba dielov pre zvýšenie pomeru častí; zlepšenie výrobku inteligencie, informácie, úroveň automatizácie, bohaté funkcie; komplexne zlepšiť celkovú spoľahlivosť produktu a postupného znižovania kvality výrobkov medzi Európou a USA rozdiel.