Stroje odliatky opravu povrchu metóda za vady skryť

Stroje odliatky povrch opraviť metóda za vady skryť

Liatinové platforma, kontrola tanier, liatinové platne, odliatky obrábacích strojov vo výrobnom procese nevyhnutne objaví niektoré malé chyby. Malé Buzhi Yu re-strojné odliatky, že tam sú niektoré malé stroje odliatky vady ako tento problém vyriešiť?

1. Nahoďte lepidlo

Jednoduchá, rozsiahle stroje Castingss, generálna oprava nevyžaduje žiadne špeciálne sily tvrdosť požiadavky a následné spracovanie. Pridaná hodnota takýchto strojov Castingss je relatívne nízka.

2. zváranie

Viac ako 90% Zlieváreň výrobcovia rozhodli, zváranie riešiť výrobu v vád odliatkov strojov. Zváranie oprava z dôvodu použitia kovu výplň (zváranie Spotrebne všeobecne zápas s stroje odliatky materiálu), zváranie výkon môže v podstate spĺňajú štandard základného kovu, a jednoduchú obsluhu, zváranie vysokoúčinnej, mnohí výrobcovia uznávané a dôveryhodné. V súčasnosti na trhu, viac typov zváracích strojov, používaných v oprave defektu, vo všeobecnosti majú takto:

Zvárací stroj: liatina, liate ocele zváranie intenzívnejšie využívanie tradičným spôsobom.

Výhody: Oprava veľké defekty, vysoká účinnosť.

Nevýhody: spájkované spoje na tvrdosti je príliš vysoká, vnútorného napätia, náchylný na praskliny, všeobecne tiež musieť tepelnému ošetreniu spĺňajú tiež požiadavky na spracovanie. A kvôli zváranie podmienok vnútorného ľahké produkovať póry, škvary a ostatných sekundárnych chýb.

TIG zváranie: presnosť strojov Castingss (zliatina ocele, nerezovej ocele presné odliatky strojov), hliníkové zliatiny die odliatky strojov pomocou argónu oblúkové zváracie stroj zváranie. Časť formy výroby a opravy výrobcov, ale aj použitie Zvárací stroj opravy formy chyby.

(1) výhody: vysoká zváranie účinnosť, presnosť vyššia ako zváračka. Ďalšie druhy zvárania drôt, nerezové, hliníkové zliatiny výrobkov na najrozšírenejších možno pre zváranie, silu učiť vysoké.

(2) nevýhody: na opravu defektu, malé chyby opraviť (stoma, trachoma), vplyvom je príliš veľký, nie sú stopy na okraj bazéna. Zváranie ocele má pevný bod. Vďaka tepelné účinky, zváranie farebné stroje Castingss alebo tenkostenných častí, ľahko vytvárať tepelné deformácie. Prevádzkové požiadavky sú vyššie.

3. studené zváranie stroj

Je začiatkom 21.storočia, zrod novej technológie opravy, zváranie proces kvôli obrobku teplo je veľmi malá, bola studená zvárač. Po niekoľkých rokoch vývoja, zváracie stroj aplikácia smer a technológie boli veľký rozvoj, bol v oprave trhu zaberá veľký podiel. V súlade s opravy kategórie výrobkov sú: umiestnenie stroja a EDM opraviť Zvárací stroj.

4. montér

Použitie zásady okamžitého vysokofrekvenčným výbojom sa prilepiť prilepiť (0,05-0,20 mm) na povrchu obrobku, maximálna hrúbka každej paste s hrúbkou rovnaké weld, zváranie kvality závisí na vypúšťanie je jednotné. Vhodný na nosenie obrobku, spracovanie tolerancie opravy, formy trhu má určitý vplyv. Stroj môže tiež byť zváranie prášok (alebo spracovanie odpadu), plnené do defektu (napríklad trachoma), po oprave výtok. Po oprave obrobku farba je malý. Nevýhodou je, že rýchlosť opravy je pomalší.

Spoločné nevýhodou studenej zváranie stroj a umiestnenie stroja je že zváranie efektívnosti je nie vyššia ako zváranie stroj a argón oblúkové zváracie stroje, ale jeho vynikajúce výhody aby ľudia uprednostňujú studenej zváranie pri opravách milimeter defekt a spracovanie povrchovej defekt.