Mechanizmus miešanie piesku akcie strojov odliatky štyroch bodov

Mechanizmus miešanie piesku akcie strojov odliatky štyri body:

Hlavnou funkciou piesok-miešanie strojov odliatkov je rovnomerne miešať prášok z každej skupiny, je vlhkosť a vlhkej hliny a hliny pasta je potiahnutá na povrchu piesok, ktorý je výkon druh piesku prispôsobiť tvaru. Existuje niekoľko typov ílu piesok mixer používa Zlieváreň podnikov v Číne: valčekové typu, rotorom, vyváženie kolies typu a trvalého typu. Veľkovýroba automobilový odliatkov zlievareň, požiadavky na rýchle piesku miešanie, kvalitný piesok. Rotor-typ mixéra spĺňa obe požiadavky. a veľa manuálnych výrobných šarží nie veľmi veľkých lejární, stále veľké množstvo piesku valčekové-typ mixéra.

Pridanie kvality uhlia prášku na mokrý piesok odliatkov strojov môže zabrániť odlievanie vyrábať lepkavé piesok, ale tiež môže znížiť drsnosť povrchu odliatkov výrazne.

Mechanizmus jeho účinku je hlavne takto.

(1 teórie air-film izolácie práškovým uhlím v Zlievárenské piesky produkuje veľké množstvo zníženie plynu, ktorý je tvorený piesok/kovoý rozhranie tvoriť vrstvou plynu film, ktorý zabraňuje roztaveného železa vŕtanie do zrnka piesku pórov typ piesku.

(2 koloidné karosársky teórie T-drážky typu tabuľka piesok uhlia prášku sa stáva pevné, tekuté a plynové trojfázový gél, rozšírenie gliových telo blok zrnka piesku póry, stroje Casting zabrániť roztaveného železa vŕtanie do zrnka piesku pórov.

(3) plynu oxidáciou teória prchavá frakcia práškovým uhlím je pyrolýza pri vysokej teplote a plynovou fázou, výsledkom je veľké množstvo redukujúcich plyny, ktoré môžu zabrániť oxidácii železnej kvapaliny a vyhnúť sa chemickou reakciou medzi železitý kremeň piesok.

(4) svetlé uhlíka proti zmáčanie teórie prúdi keď uhlia prášku v testovacej platforme piesok urýchli svetlé uhlíka jemných zrniek, vklady na povrchu zrnka piesku, odlievanie strojov tak, aby sa zrnká piesku sú nie zvlhčované tekuté železo a roztavený železo sa nemôže preniknúť do pórov zrnka piesku povrchového napätia. Z mechanizmu liatinové platne, je známe, že prchavé, svetlé uhlíka a koks trosky sú hlavné ovplyvňujúce faktory vplyv uhlia prášku na piesku kontroly.